Oyuncak Su Aygırı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım


oyuncak-su-aygiri-yapilisi-737x415

Oyuncak Su Aygırı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Çocuklarınıza büyük pahalı oyuncaklar almak yerine onlara kendi emeğinizle yaptığınız bir oyuncağı vermeniz hem daha ekonomik olur. Hem de onları sizin tarafınızdan yapılan bir oyuncak daha çok heyecanlandırır. Bu yazımızda sizlere oyuncak su aygırı yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşıyoruz.


Kumaştan oyuncak su aygırı yapmak isteyenler olur diye paylaştığımız bu güzel anlatımlı şematik çalışmayı sizde çocuklarınıza mutlaka yapmayı düşünmelisiniz. Yapımı gayet kolay olan çalışmayı yapıp, hemen çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Hatta bu tür oyuncak çalışmaları yapıp satarak para da kazanabilirsiniz.

Kumaştan nasıl oyuncak yapılır diyenler için sitemizde birçok güzel örneği daha önce paylaştığımızı da ifade etmek isterim. Altta yer alan çalışmayı çocuklarınız çok sevecek. İster onları mutlu etmek için öğrenin yapın. İsterseniz de kendinize ev eşyası veya süslü yastık olarak bu güzel çalışmayı yapmayı isteyin. Kolay gelsin.

Saksılardan Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*