Oyuncak Su Aygırı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Oyuncak Su Aygırı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Çocuklarınıza büyük pahalı oyuncaklar almak yerine onlara kendi emeğinizle yaptığınız bir oyuncağı vermeniz hem daha ekonomik olur. Hem de onları sizin tarafınızdan yapılan bir oyuncak daha çok heyecanlandırır. Bu yazımızda sizlere oyuncak su aygırı yapılışı ile ilgili resimli anlatım paylaşıyoruz.

Kumaştan oyuncak su aygırı yapmak isteyenler olur diye paylaştığımız bu güzel anlatımlı şematik çalışmayı sizde çocuklarınıza mutlaka yapmayı düşünmelisiniz. Yapımı gayet kolay olan çalışmayı yapıp, hemen çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Hatta bu tür oyuncak çalışmaları yapıp satarak para da kazanabilirsiniz.

 

 

Kumaştan nasıl oyuncak yapılır diyenler için sitemizde birçok güzel örneği daha önce paylaştığımızı da ifade etmek isterim. Altta yer alan çalışmayı çocuklarınız çok sevecek. İster onları mutlu etmek için öğrenin yapın. İsterseniz de kendinize ev eşyası veya süslü yastık olarak bu güzel çalışmayı yapmayı isteyin. Kolay gelsin.

 

Daha önce paylaştığımız Saksılardan Kapı Süsü Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir