OYUNCAK ZÜRAFA YAPMAK ŞABLONLU

1x1.trans

Oyuncak zürafa yapmak şablonlu olarak paylaştım. Zürafa oyuncak yapmak isteyenler için paylaştığım şablonu keçe veya kumaştan yapabilirsiniz. Gözleri için düğme kullanabilir ve içini de yün yada pamukla doldurabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak isteyenler için daha önce de çoğu kez değişik oyuncak şablonlarını paylaştığımı hatırlıyorum.

Kolay yapılan oyuncak örnekleri ile sizde çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Her zaman kendinizin yaptığı oyuncaklar daha sağlıklıdır. Bunu unutmayın. Dışarıdan satın aldığınız hazır oyuncakların nasıl yapıldığını genelde bilmezsiniz. Bu yüzden de çocuklarınız oynarken ağzına dahi götürebilmektedirler.

Ancak örgü oyuncak veya sağlıklı oyuncak yapmak için sizde bu tür şablonlardan kesinlikle yararlanmalısınız. Kumaş zürafa oyuncak yapabilirsiniz. Keçeden zürafa oyuncak yapabilirsiniz. Çocuklarınız için karton oyuncak dahi yapabilirsiniz.


Sitemizde oyuncak şablonlarıyla ilgili birçok çalışmaya ulaşabilir ve bu yazımın altındaki örnek çalışmalardan da mutlaka yararlanmalısınız. Altta sadece şablon yer alıyor. Nasıl yapıldığı tarif edilmemiş. Zaten bu paylaşımım sadece şablon amaçlı idi.

Bu sayede oyuncak zürafa yapmak isteyenler veya kumaş oyuncak zürafa yapmak için bu güzel çalışmayı kullanabilirler. Şimdi sizleri çalışmanın şablonu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

oyuncak-zurafa-yapmak-sablonlu

source

KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*