Evde Kumaştan Oyuncak Yapmak

Bu çalışmaya bir isim veremedim. Tavşana da benziyor. Başka bir kukla modeline de benziyor. Evde kumaştan oyuncak yapmak dedim. Ancak siz yapmak istediğinizde ve yaptığınızda ona bir isim düşünebilirsiniz.

Evde kumaş oyuncak yapmak için daha önce sitemizde ki kumaş işleri ve oyuncak kategorileri ile kendin yap bölümlerinde birçok çeşitli oyuncak yapma işleri paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışma da yine aynı onlara benziyor ve yine kumaştan yapılan oyuncak tarifi verilmiş. Resimli anlatımda tüm detaylar mevcut. Sizde zorlanmadan ve kolaylıkla aşamaları takip ederek bu güzel çalışmayı yapacağınızı düşünüyorum.

Evde kolay oyuncak yapmak için sitemizdeki diğer oyuncak çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Evde kumaştan oyuncak yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

evde-kumastan-oyuncak-yapmak

source : http://tildas.ru/master-klass-myagkaya-igrushka/721-tilda-zayac-master-klass-po-poshivu-igrushki.html

 

Kumaştan Oyuncak Tavşan Yapmak Şablonlu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay tavşan oyuncak yap, evde oyuncak tavşan yap ve keçeden oyuncak tavşan yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir