Kolay Panda Oyuncak Yapmak Şablonlu

Bu yazımda sizlere panda oyuncak yapmak isteyenler için çok güzel ve eğlenceli bir şablon paylaştım. Evde kolay panda oyuncak yapmak isteyenler olabilir. Bu çalışmayı kumaştan veya değişik malzemelerden yapabilirsiniz.

Şablonu kullanarak sizde aynı çalışmayı zorlanmadan yapabilirsiniz. Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım örnek şablonlara yine bu yazımın altından ulaşabilirsiniz.

Kolay oyuncak panda yapmak için paylaştığım şablonda nasıl yapmanız ve hangi parçaları oluşturmanız gerektiği belirtilmiş. Tek yapmanız gereken kumaş veya farklı kumaş malzemesini şablonda ki gibi parçalara ayırmak ve iğne iplik veya dikiş makinesi ile dikmek.

Tabi ki bu arada içini pamuk yada yün ile dolduracaksınız. Şimdi sizi kolay panda oyuncak yapmak için şablonla baş başa bırakıyorum.

 
 

kolay-panda-oyuncak-yapmak-sablonlu

source : http://postila.ru/id2044511/igrushki

 

Polardan Oyuncak Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde polardan oyuncak yap, kumaştan sincap oyuncak yap ve kumaştan sülük oyuncak yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir