Polardan Oyuncak Tavşan Yapmak

Polardan oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm detaylar verilmiş. Yapmanız gereken kumaş veya polar kumaşı kullanarak bu güzel çalışmayı yapmak. Kumaştan oyuncak tavşan yapabilir ve süs olarak kullanabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma ile sizde eviniz için harika süs çalışmaları veya oyuncak çalışmaları yapabileceksiniz.

Bu güzel çalışmaya mıknatıs ekleyerek magnet olarak da kullanabilirsiniz. Evde polardan oyuncak tavşan yapmak için daha önce benzer bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda yapılan tavşan oyuncak çalışması ise pofuduk tavşan oyuncak gibi gözüküyor.

Sizde benzer çalışmalardan yararlanarak oyuncak tavşan modeli yapabilir ve evinizde ister süs isterseniz dekorasyon malzemesi olarak kullanabilirsiniz. Küçük polar tavşan oyuncaklar yapıp turistik yerlerde de satabilirsiniz. Evde polar kumaşından oyuncak tavşan yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

polardan-oyuncak-tavsan-yapmak

Evde polar kumaşından tavşan yapmak için paylaştığım çalışma da kullanılan malzemeler ise şöyle ;

  • polar kumaşı.
  • makas.
  • iğne iplik.
  • pamuk veya yün.

Malzemeleri temin ettikten sonra resimli anlatımda yer alan şablonların örneğini çıkartıp, kumaşların üzerinde aynısını yapmaya başlayabilirsiniz. Daha sonra parçaları bir araya getirip, tavşanın tüm bölümlerini yapabilirsiniz. İçine pamuk veya yün koyabilirsiniz.

Tamamen size kalmış, kumaştan tavşan oyuncak çalışmasını tamamladıktan sonra sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Yada evinizde dekorasyon süs malzemesi olarak kullanabilirsiniz. Çocuklarınıza oynamaları içinde yapabilirsiniz. Böylece onlara sağlıklı oyuncak yapmış olursunuz. Bu tür çalışmaları oyuncak kategorisinde daha fazla bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/41052640

 

Evde Kartondan Araba Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay oyuncak yap, karton araba maketi ve kartondan maket oyuncak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir