Palet Ev Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Palet Ev Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Palet ev nasıl yapılır? palet ev nelerden yapılır? palet ev yapımı? palet ev yapılışı ile ilgili kafanızda soru işaretleri varsa bu yazımızdan yararlanabilir ve sizin için araştırdığımız resimli anlatımlardan yararlanabilirsiniz.

Etrafınızda palet kolaylıkla bulabilirsiniz. Bulduğunuz paletleri bir araya getirip, aşağıda gösterilen resimli anlatımda olduğu gibi birleştirerek, bir palet eve sahip olabilirsiniz.

Bahçeye palet minyatür ev yapmak için de bu altta paylaştığımız çalışmayı kullanmak isteyebilirsiniz. Yada köyünüze böyle bir çalışma yapmayı düşünüyorsanız fikir alabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları çok seviyorum. Sizlerde seviyorsanız bu güzel çalışmayı ahşap paletten yapabilirsiniz. Ahşap paletten ev yapmak gibi çılgınca fikirleri buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

palet-ev-nasil-yapilir

palet-ev-nasil-yapilir2

 

 

palet-ev-nasil-yapilir3

palet-ev-nasil-yapilir4

palet-ev-nasil-yapilir5

Palette hausgemachter – pallet homemade – maison palette – in casa di pallet – caseiro pallet – palle hjemmelavet

 

 

Daha önce paylaştığımız Tuvalet Kağıdı Rulosundan Hediye Paketi başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir