Palet Ev Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

palet-ev-nasil-yapilir4-532x415

Palet Ev Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Palet ev nasıl yapılır? palet ev nelerden yapılır? palet ev yapımı? palet ev yapılışı ile ilgili kafanızda soru işaretleri varsa bu yazımızdan yararlanabilir ve sizin için araştırdığımız resimli anlatımlardan yararlanabilirsiniz.

Etrafınızda palet kolaylıkla bulabilirsiniz. Bulduğunuz paletleri bir araya getirip, aşağıda gösterilen resimli anlatımda olduğu gibi birleştirerek, bir palet eve sahip olabilirsiniz.

Bahçeye palet minyatür ev yapmak için de bu altta paylaştığımız çalışmayı kullanmak isteyebilirsiniz. Yada köyünüze böyle bir çalışma yapmayı düşünüyorsanız fikir alabilirsiniz.

Bu tür çalışmaları çok seviyorum. Sizlerde seviyorsanız bu güzel çalışmayı ahşap paletten yapabilirsiniz. Ahşap paletten ev yapmak gibi çılgınca fikirleri buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

palet-ev-nasil-yapilir

palet-ev-nasil-yapilir2

palet-ev-nasil-yapilir3

palet-ev-nasil-yapilir4

palet-ev-nasil-yapilir5

Palette hausgemachter – pallet homemade – maison palette – in casa di pallet – caseiro pallet – palle hjemmelavet

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*