Pamuk Prenses Yedi Cüceler Yüz Maskeleri

 

 

0

 

Evde çocuklarınıza kartondan yapabileceğiniz ve bilgisayarınızdan çıktısını alabileceğiniz çok güzel maske çalışması paylaştım. Pamuk prenses yedi cüceler yüz maskelerini bilgisayarınızın yazıcısından çıktı alıp, karton üzerine yapıştırabilirsiniz. Daha profesyonel yapmak için bu şablonları kırtasiyeye flash disk ile götürüp kalın kağıda çıktı almalarını isteyebilirsiniz.

Bu tür çalışmalar yaparak evde makasla çocuklarınızla birlikte kesip, ip yada lastik bağladıktan sonra pamuk prenses ve yedi cüceler maskesi yapmış olursunuz. Evde kolay yüz maskesi yapmak için sitemizde birçok çalışma paylaşmıştık. Bu yazımda paylaştığım çalışma da oldukça güzel ve çocuklarınızı doğum günlerinde veya özel kutlama günlerinde kullanacakları güzel bir çalışma yapabilirsiniz.

Evde kartondan eğlenceli maskeler yapmak için daha önce de paylaştığım çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Şimdi sizleri pamuk prenses ve yedi cüceler yüz maske şablonları ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

pamuk-prenses-yedi-cuceler-yuz-maskesi-yap

Şablonların çıktısını aldıktan sonra makas ile kesip, çocuklarınıza çok güzel eğlenceli yedi cüceler maskeleri hazırlamış olursunuz. Evde kolay yapabileceğiniz yedi cüceler maske şablonlarına benzer birçok çalışmayı sitemizde paylaşmıştım. Bu yazımın hemen altında benzer maske şablonlarının örneklerine de ulaşabilirsiniz. Evde çocuklarınızla kartondan yüz maskeleri yapmak için sitemizde yer alan kağıt karton bölümü ile oyuncak bölümlerinde bu tür çalışmalara ulaşabilirsiniz. Evde kartondan yüz maskesi yapmak oldukça kolay olan çalışmalardandır.

source : http://stylowi.pl/11774413

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Mukavvadan Martı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir