Panda Eldiven Modeli

panda-eldiven-modeli3-570x415

Panda biçiminde eldivenler yaparak çocuklarınızı kışın soğuktan eğlenceli bir şekilde koruyabilirsiniz. Yapımına ilişkin anlatımlı resimler yok. Ancak örgü eldiven yapıyorsanız belki işinize yarar diye düşündüm. Farklı da olsa bir eldiven modelinin yapımını altta paylaştım.

Panda görünümü vermek için eldiven üzerine iki adet kulak dikmeniz gerekiyor. Yine göz kısmı için isterseniz düğme kullanabilirsiniz. İsterseniz de örgünüze göz bölümü için desen katabilirsiniz. Bu sayede eldiven giymeyi sevmeyen çocuklara kışın soğukta kendilerini korumaları için eldivenleri beğenerek giymelerini de sağlamış olursunuz.

Panda şeklinde eldiven modeli

Yapılışını tarif etmem gerekirse parmaksız eldiven ördüğünüzde ancak alttaki pandalı eldiveni ortaya çıkarabilirsiniz. Parmakları olmayan eldivenin köşelerine yuvarlak siyah kısımları sonradan da ekleyebilir ve eldivene dikebilirsiniz.

panda-eldiven-modeli
panda şeklinde eldiven

Parmaksız eldiven varsa ve rengi de beyazsa dediğim gibi sonradan kulak kısımlarını ve göz kısımlarını eldivene dikebilirsiniz. Panda biçimi verdikten sonra çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

panda-eldiven-modeli2
pandalı eldiven

Beyaz renkli eldiven satın alarak da bu işlemi yapabilirsiniz. Yapımı gayet sevimli olan çalışmanın benzerlerini sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz.

panda-eldiven-modeli3
panda görünümlü eldiven

Altta işinize yarayacağını düşündüğüm parmaksız eldiven örgüsünün detaylı anlatımı yer alıyor. Sağolsun Derya hanımın programından çok değişik örgü modelleri ve örnekleri öğrenebiliyoruz. Anlatımlı videoyu izleyerek satın almak istemezseniz kendiniz örgü parmaksız eldiven hazırlayıp, üstteki modeli uygulayabilirsiniz. Güle güle kullanın hanımlar.

Parmaksız örgü eldiven anlatımı

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Panda Eldiven Modeli

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*