PANTER DESENLİ KUMAŞTAN TOKA YAPMAK

 

 

0

 

Panter desenli kumaştan toka yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde zorlanmadan yapabilirsiniz. Adım adım toka yapımını gösteren çalışmada panter desenli kumaş kullanılmış.

Siz daha farklı da kullanabilirsiniz. Evde kolay toka yapmak için daha önce de birçok kez çalışma paylaşmıştım. Onlara da göz atabilirsiniz.

Panter desenli kumaştan toka yapmak için paylaştığım resimli anlatımda ne yapmanız gerektiğini kısa sürede anlayabilir ve aynısını yapabilirsiniz. Benzer takı çalışmalarını hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz.

 

 

Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri evde panter desenli kumaşla toka yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

panter-desenli-kumastan-taki-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız KEÇEDEN ÇİÇEKLİ AİLE AĞACI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir