Papağan Resmi Nasıl Çizilir

 

 

0

 

Çocukların en çok sevdiği işlerden birisi de resim çizmektir. Birçok çocuk annesine veya babasına bana resim bul boyamak istiyorum demekte… Bu yazımızda sizlere kolay ve pratik resim çizmekle ilgili bilgiler vereceğiz. Bu yazımızda sizlere çok kolay bir şekilde papağan resmi nasıl çizilir? bunu paylaşacağız.

Bu paylaşımı çocuklarınızla ilk etapta siz yapın, daha sonra onların kendi kendine yapabildiklerini fark edeceksiniz. Eğer sizde papağan resmi nasıl çizilir? diye merak ediyorsanız… bu yazımda paylaşacağım kolay çizimlerden yararlanabilirsiniz.

Yeni papağan resmi çizimlerini sizlere ilerleyen günlerde yine paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda şimdilik birkaç adet papağan resmi çizimi ile ilgili paylaşımda bulunacağım. Ancak ilerleyen paylaşımlarımda sizlere daha fazla ve en güzel papağan resim şablonlarını paylaşacağım. Kolay papağan çizimi ile ilgili tüm örnek çalışmaları bu başlık altında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Yada çocuklarınız çok küçükse onlara bu güzel paylaşımı yapabilir ve boyamaları için onların önüne getirebilirsiniz.

 

 

kolay-papagan-nasil-cizilir

kolay-papagan-nasil-cizilir

papagan-nasil-cizilir

kolay-papagan-cizme
Bir sonraki paylaşımımızda ise kolaylıkla tavşan resmi çizmeyi sizlere anlatacağız. Sizinde bu şekilde yaptığınız çalışmalar varsa bize https://www.facebook.com/makalepark adresinden ulaştırabilirsiniz.

to draw a parrot – um einen Papagei zeichnen – pour dessiner un perroquet

 

Daha önce paylaştığımız Dondurma Çubuğu İle Eğlenceli Çalışmalar başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir