Papatya Motifli Şal


papatya-motifli-sal-600x415

Papatya Şal Modeli

Şal modeli, şal yapımı, kolay şal yapımı ile ilgili paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Bu yazıda da sizlere papatya motifli şal nasıl yapılır? kolay papatya motifli şal yapımı ile ilgili anlatımlı video paylaşacağız. Evde papatya motifli şal yapmak isteyenler için sitemizde daha önce de eğitici videolar paylaşmıştık.

Hatta benzer çalışmaların resimli anlatımları hemen bu yazımızın altından da karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan en güzel şal modelleri ve değişik şal yapımıyla alakalı çalışmaları yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel papatya şal modeli ve yapılışını anlatan çalışmalarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


papatya-motifli-sal

 

Daisy-gemusterten Schal – daisy-patterned shawl – châle daisy-motifs – daisy-mønstrede sjal – daisy-modelado xale – scialle daisy-fantasia

Örümcek Örgü Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Papatya Motifli Şal

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*