Papatya Motifli Şal

 

 

1

 

Papatya Şal Modeli

Şal modeli, şal yapımı, kolay şal yapımı ile ilgili paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Bu yazıda da sizlere papatya motifli şal nasıl yapılır? kolay papatya motifli şal yapımı ile ilgili anlatımlı video paylaşacağız. Evde papatya motifli şal yapmak isteyenler için sitemizde daha önce de eğitici videolar paylaşmıştık.

Hatta benzer çalışmaların resimli anlatımları hemen bu yazımızın altından da karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan en güzel şal modelleri ve değişik şal yapımıyla alakalı çalışmaları yine buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel papatya şal modeli ve yapılışını anlatan çalışmalarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

papatya-motifli-sal

 

Daisy-gemusterten Schal – daisy-patterned shawl – châle daisy-motifs – daisy-mønstrede sjal – daisy-modelado xale – scialle daisy-fantasia

 

Daha önce paylaştığımız Örümcek Örgü Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. hülya dedi ki:

    video çok yararlı oldu yarısına kadar yaptım devaam ediyoruuum :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir