PARLAK KAĞITTAN YILDIZ SÜS YAPMAK

 

 

0

 

Parlak kağıttan yıldız süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde yıldız şeklinde süs yapmayı öğrenebileceksiniz.

Tam detaylar verilmese de öncelikle ilk karedeki gibi parlak kağıdı veya renkli fon kağıdını kestikten sonra kıvırma tekniği ile iç içe geçirerek, yıldız şeklinde süs çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Parlak kağıttan yıldız süs yapımı sayesinde doğum günü olduğunda veya sürpriz partilerde süs yapmanız gerektiğinde bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Bu tür çalışmaları ben bulduğumda sık kullanılanlara kayıt ediyorum. Çünkü hiç ummadığım bir zamanda ihtiyacım olabiliyor. Böylece arayıp durmaktansa, bende vardı kayıt etmiştim deyip, hafızadaki çalışmaları açıyorum.

 

 

Bu şekilde sizde bu çalışmayı beğendiyseniz veya benzer çalışmalardan beğendikleriniz varsa kayıt edip ilerleyen günlerde yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri parlak kağıttan yıldız yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

parlak-kagittan-yildiz-sus-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız AHŞAP ÇUBUKLA ÖRGÜ TAÇ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir