PARLAK ŞİRİN EL ÇANTASI YAPMAK

1x1.trans

Parlak şirin el çantası yapmak için bulduğum bu güzel şablonu sizde kullanıp, aynısından veya farklı parlak renkli çantalar yapabilirsiniz. Bu tür çantalar artık günümüzde moda olup, son zamanlarda fazla fazla kullanılmaya başlamıştır.

Evde parlak el çantası yapmak için öncelikle seçtiğiniz kumaş malzemesi çok önemlidir. Bu sayede çok şık el çantaları ve makyaj çantaları yapabilirsiniz.

Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde değişik çanta modellerine sahip olabilirsiniz. Bu tür çalışmaları yaparken eğleneceğinizi de söyleyebilirim.

Çünkü kendinizin kullanacağı çantayı üretiyorsunuz. Bu çalışmayı fazlaca yaptığınızda değişik çanta modelleri de ortaya çıkarmış olursunuz.


Anlatımlı çanta çalışmaları ile sizde çok güzel moda çantalar üretebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

parlak-sirin-el-cantasi-yapmak

source

ÖĞRETİCİ KADİFE KUMAŞ EL ÇANTASI YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*