Parlak Taşlı Kolye Nasıl Yapılır

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Parlak taşlı kolye nasıl yapılır diyenler için paylaştığım bu güzel çalışma da aşama aşama taşları nasıl yapıştıracağınız, şeklini nasıl yapacağınız tek tek belirtilmiş.

Yapmanız gereken resimli anlatımdaki gibi malzemeleri temin ettikten sonra adımları takip etmek ve parlak taşlı kolye modelini tamamlamak.

Evde kolay yapabileceğiniz takı çalışmalarını sürekli olarak sizlere paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere parlak kolye yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Bir önceki yazımda bileklik yapmak isteyenler için renkli örgü bileklik nasıl yapılır sorularına cevap olacak güzel bir çalışma paylaşmıştım.

 

 

Bu yazımda da takı çalışması paylaşmaya devam ettik ve evde kolay taşlı kolye yapmak isteyenlere güzel bir çalışma paylaştım. Şimdi sizleri evde kolay yapabileceğiniz parlak taşlı kolye modeli yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

parlak-tasli-kolye-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7480.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Renkli Örgü Bileklik Nasıl Yapılır başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir