Parmak Örgü Nasıl Yapılır

 

 

0

 

Evde kolay parmak örgü nasıl yapılır? diyorsanız bu yazımda sizlere paylaştığım resimli anlatımda adımlar gösteriliyor. Parmak örgü ile neler yaparız? diyorsanız, öncelikle atkı örebilirsiniz. Küçük atkılar yapabilirsiniz. Boyunluk örebilirsiniz. Biraz zahmetli olsa da büyükçe şeyler örmek tabi ki biraz vakit alabilir. Evde parmak örgü nasıl yapıldığını gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Bu yazımda paylaştığım örgü çalışmasında malzeme ise sadece parmaklarınız ve örgü ipidir. Yapacağınız örgü atkı veya örgü nihale türü çalışmalarda bu güzel örgü mantığını kullanabilirsiniz. Parmak örgü nasıl yapılır? diyorsanız işte resimli anlatımı aşağıdadır. Kolay bir şekilde sizde örgü ipini parmaklarınıza dolayarak çalışmayı kısa sürede yapmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi resimli anlatıma dönüyoruz.

 

 

parmak-orgu-nasil-yapilir

Elde parmak örgü yapımı sayesinde hem eğlenceli zaman geçireceksiniz. Hem de örgünüz tamamlanmaya yaklaştıkça keyfiniz bir hayli artacak. Daha önce elle atkı örme çalışmasının resimli anlatımını paylaşmıştım. Evde kolay örgü modeli yapmak için sitemizde yer alan örgü işleri bölümüne bakabilirsiniz. Bu yazımın da hemen altında örgü işlerine örnek birçok çalışmanın yazısı çıkacak. Onlara da göz atabilirsiniz.

Sizde parmak örgü yapımını öğrenerek çeşitli küçük örgü çalışmaları yapabilirsiniz. Örgü atkı veya parmak örgü ile lif yapmak gibi çalışmalar yapabileceğiniz unutmayın. Bu tür çalışmaları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Evde parmak örgü ile lif modeli yapabilir ve kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://thewhoot.com.au/whoot-news/crafty-corner/finger-knitting

 

Daha önce paylaştığımız Eva Kağıdından Avize Süsleme başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir