Parmaklarla Islık Nasıl Çalınır?

 

 

0

 

Parmaklarla Islık Nasıl Çalınır?

Birçok insan neredeyse tüm parmakları ile değişik şekillerde ıslık çalabilmektedirler. Ancak kimisi ise asla beceremez. Tıpkı benim gibi… Köyde yaşayıp büyümeme rağmen, bir türlü parmaklarımı kullanarak şiddetli ıslık çalamam. Fakat bu videoyu izledikten sonra bir kaç denemeden sonra galiba ıslık çalmak mümkün oluyor…

Islık çalmak önemlidir. Çünkü bazı durumlarda yüksek ses olan bir yerde ismi ile bağırdığınız kişi sizi fark etmeyebilir. Ancak keskin bir ıslık çaldığınızda değil ulaşmak istediğiniz kişi hemen hemen çaldığınız ıslığa birçok insan dönüp bakacaktır.

Özellikle ülkemizde ıslık çalındığında acaba bana mı? çalıyorlar diye hemen hemen herkes dönüp bakar. Bu yüzden sizde henüz ıslık çalmasını bilmiyorsanız? bu yazımda paylaştığım anlatımlı videoyu takip edin ve artık sizde ıslık çalmayı öğrenin. İzleyeceğiniz video sayesinde parmaklarla ıslık nasıl çalınır? kolayca öğrenebilirsiniz.

Buyrun izleyin… Sizde ıslık çalamıyorsanız, artık çalan birisi olabilirsiniz.

 

 

islik-nasil-calinir

Üstteki resim temsili verilmiştir. Ancak detaylı anlatım aşağıda paylaştığım videoda saklıdır. İzleyin ve sizde artık ıslık çalanlardan olun. İşime yaramaz demeyin. Öyle bir zamanda öyle bir yerde denk gelirsiniz ki, bağırmak yerine hemen bir ıslık ile duyurmak istediğiniz kişiye sesinizi duyurabilirsiniz.

Kolay ıslık çalma yöntemini bu video sayesinde öğrenebilir ve sizde ıslık çalanlardan olabilirsiniz. Islık çalmak önemlidir. Hiç olmadık yerde hayat kurtarabilir. Kolay gelsin.

Pfeife – whistle – sifflet

 

 

Daha önce paylaştığımız Karton Kutudan Dergilik Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir