Paslanmaya Karşı Çözüm Limon – Resimli Anlatım

 

 

1

 

Paslanmaya Karşı Çözüm Limon – Resimli Anlatım

Evinizde musluklarınız, banyo duş kafası, krom veya pirinç olan eşyalarınız paslanıyor mu? üzülmeyin. Artık limon her derde deva olduğu gibi paslanmaya karşı da limon ile çözüm bulabilirsiniz. Paylaşacağım bu pratik bilgi sayesinde limon kullanarak paslanmalara karşı gelebilirsiniz. Limonun içinde bulunan asit maddeleri sayesinde birçok paslanma durumuna anında çözüm bulabilirsiniz. Paslanmaya karşı çözüm limon başlığımda paylaşacağım örnek resimden ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Yarım bir limon ile musluklarınızı parlak hale getirebilir ve paslardan kurtulabilirsiniz. Boncuk boncuk kirlenmeleri de yine limon sayesinde musluklarınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Limonun sağlığa faydaları olduğu gibi günlük hayatta kullandığımız metal araç gereçlerimizin baş düşmanı olan paslanmaya karşı da en büyük çözümdür.

 

 

paslanmaya-karsi-cozum-limon

source : http://www.goodshomedesign.com/14-clean-lemon/

corrosion citron – corrosion lemon – Korrosions Zitrone

 

 

Daha önce paylaştığımız Karton Gemi Maket Şablonu 2016 başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. hülya dedi ki:

    bende her yerde bunu ariyodum harikasınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir