ANLATIMLI KOLAY PATİK YAPMAK

Anlatımlı kolay patik yapmak için paylaştığım farklı çalışmalardan birisindeyiz. Sitemizde patik yapmak için birçok örnek ve farklı çalışmanın yer aldığını baştan söyleyeyim.

Anlatımlı patik çalışmalarını sürekli olarak sitemizde bulabileceğinizin de garantisini verebilirim. Bu yazımın altında benzer patik çalışmalarına sıklıkla ulaşabilirsiniz.

Bu yazımda sizlere anlatımlı kolay patik yapmak için öğretici güzel bir ders videosu paylaştım. Damla hanımın anlatımından yine Türkçe kolay patik yapımıyla ilgili bu güzel dersi kısa sürede izleyip öğrenebilir ve kendinize yada sevdiklerinize evde kullanmalık patikler yapabilirsiniz.

Kışın özellikle iyi olan bu patikler hem ayaklarınızı sıcak tutar. Hem de bu tür çalışmalar yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri örnek hali yani bitmiş halinin resmi ve anlatımlı videosu ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

anlatimli-kolay-patik-yapmak

 

ANLATIMLI TIĞ İŞİ ÇİÇEK YAPIMI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı tığ işi çiçek yapmak, öğretici tığ işi çiçek yapımı ve tığ işi çiçek desenleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir