Evde Kolay Örgü Başlık Yapmak

Evde örgü başlık modeli yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdaki aşamaları takip ederek sizde çok güzel ve eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. Evde kolay örgü başlık yapmak için resimli anlatımda aşamalar verilmiş.

Fakat detaylar fazla sunulmamış. Örgü işleri yapan ev hanımları resimli anlatımdan yararlanarak çok güzel örgü başlık modeli yapmayı öğrenebilirler.

Örnek olarak faydalanacağınız örgü başlık örneğinden yararlanarak farklı çalışmalar da yapabilirsiniz. Sitemizde sürekli örgü başlık yapmak veya örgü bere modeli yapmak için birçok resimli anlatımla birlikte anlatımlı video paylaşmıştım.

Evde kolay örgüden başlık yapmak için benzer çalışmalar hemen bu yazımın da altında karşınıza gelecek. Onları da incelemenizi öneriyoruz. Şimdi sizleri evde basit örgü başlık yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

evde-kolay-orgu-baslik-yapmak

source : http://postila.ru/post/source/odnoklassniki.ru

 

Kolay Örgü Patik Modeli Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde basit patik nasıl yapılır, evde kolay örgü patik modeli yapmak ve evde kolay örgü patik yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir