Kolay Örgü Patik Modeli Yapmak

Evde kolay yapabileceğiniz örgü patik modelinin resimli anlatımından yararlanarak sizde pratik bir şekilde patik çalışmasını yapabilirsiniz. Kolay örgü patik modeli yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Örgü patik modeli için sitemizde yer alan patik modelleri bölümüne bakabilirsiniz. Hemen bu yazımın da altında karşınıza benzer patik çalışmaları çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay örgü patik nasıl yapılır diyenler için örnek olması amacıyla paylaştığım bu çalışmada aşamalar gösterilmiş. Aşamaları takip ederek sizde çok güzel eğlenceli patik modeli çalışmaları yapabilirsiniz.

Evde renkli yün ipten patik örmek için paylaştığım resimli anlatıma benzer birçok çalışmayı yine önümüzdeki günlerde bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay örgü patik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

kolay-orgu-patik-modeli-yapmak

source : http://postila.ru/post/26008915

 

Keçeden Çanta Yapmak Şablonlu başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. keçe çanta kalıbı, keçe çanta modeli ve keçe çanta şablonu hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir