Patik Nasıl Örülür

 

 

0

 

Evde Kolay Patik Nasıl Örülür?

Hanımların daha çok tercih ettiği en güzel ve kullanışlı gereçlerden birisidir. Bazen bir terliğin yerini alır. Bazen ise bayanlara çorap giymelerini unutturur. Eskilerden gelen örf ve adetlerimizin en güzel örneklerinden birisidir patikler… Bu yazımızda sizlere paylaşacağım anlatımlı videolar sayesinde nasıl patik örüleceğini kolayca öğrenebileceksiniz.

Sitemizde patik yapımı ile ilgili birçok çalışmaya patik modelleri ve kendin yap kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay patik nasıl örülür? diyorsanız bu yazımda paylaşacağım örnek anlatımlı resimlerden ve anlatımlı videolardan yararlanarak sizde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen bayanlar mutlaka bu çalışmayı öğrenmeli ve satışa sunacakları ürün sayısını bu sayede arttırabilirler.

 

 

Patik nasıl örülür? merak ediyorsanız sitemizde yer alan anlatımlı patik yapılışı ile ilgili çalışmaları mutlaka incelemelisiniz. Evde patik yapımı ile ilgili diğer çalışmalarımız yine bu yazımızın sonundaki kısımda bağlantı şeklinde gözükecektir. Tıklayarak diğer patik modeli yapılışı ile ilgili çalışmalara kolayca ulaşabilirsiniz. Patik nasıl örülür? öncelikle bununla ilgili resim ve videolar için buyurun ;

Sizlere bu yazımızda patik nasıl örülür? ve nasıl kullanılır? bununla ilgili resimler ve videolu anlatımlar sunacağız.

 

Eğer sizinde bu şekilde bir çalışmanız varsa bize yorum yazabilirsiniz. Çalışmanızın resmini çekip bize https://www.facebook.com/makalepark sayfasından gönderebilirsiniz.

machen Booties – make booties – faire bottillons

 

 

Daha önce paylaştığımız Nikah İçin Gerekli Evraklar başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir