Patlak Ampulden Neler Yapılır?

 

 

1

 

Patlak Ampulden Yapılanlar

Patlak ampullerle ilgili sanırım bir paylaşımımız olmuştu. Ancak bu yazımızda daha farklı çalışmalar ve farklı projeleri karşınıza getireceğiz. Evde patlak ampul değerlendirme çalışmalarını ben çok seviyorum. Ancak biraz tehlikeli bir hobi olsa gerek çocukların yanında kesinlikle yapmamanızı da tavsiye ederim. Çünkü kesici ve delici olabiliyorlar. Bu yüzden yaparken çok dikkatli ve sabırlı olmanız da gerekiyor.

 

 

Eski ampulden neler yapılır diyorsanız bu güzel çalışmaları sizde yapabilir ve keyif alabilirsiniz. Evinizde minyatür süs olarak kullanabilir ve evinizi süsleyebilirsiniz. Patlak ampulden minyatür çalışmalar yapmak için diğer örnekleri de sitemizde bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

Glühbirne aus denen – light bulb made those – ampoule fait ceux – pære gjorde dem – ampola fez aqueles – lampadina fatto quelli

Daha önce paylaştığımız Şişe Mantarından Yapılanlar başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. zeynep dedi ki:

    bu site bi harika :D

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir