Patlamış Mısır Nasıl Yapılır?

 

 

0

 

Evde Kolay ve Lezzetli Patlamış Mısır Nasıl Yapılır?

Evimize misafir geldiğinde veya film izlemek için ekran karşısına geçtiğimizde hepimizin vazgeçilmezi patlamış mısır yapıp afiyetle yemektir. Patlamış mısırı iyi yapmak da önemlidir. Çünkü herkesin kendisine göre bir ayarı vardır ve bazen tuzlu, bazen tuzsuz oluşu yiyenleri sevindirebilir veya üzebilir.

Evde güzel ve lezzetli patlamış mısır yapımı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı videoları mutlaka izlemelisiniz. Pratik tarifleri paylaşmaya devam edeceğim. Bu yazımda paylaştığım anlatımlı çalışma sayesinde patlamış mısır nasıl yapılır? öğrenmiş olacaksınız.

En çokta sinema veya film izlerken vazgeçemediğimiz tat olan mısır patlağının nasıl güzel yapılacağını anlatan bu güzel çalışmayı mutlaka izlemelisiniz. Eminim ki hepiniz, evde kolay patlamış mısır yapmasını biliyorsunuzdur. Fakat yinede bu yazımda paylaşacağım yapılış videosunu mutlaka izleyin. Eminim beğeneceksiniz. Buyurun evde nasıl patlak mısır yapılırmış izleyin.

iyi-patlamis-misir-nasil-yapilir

iyi-patlamis-misir-nasil-yapilir

patlamis-misir-nasil-yapilir

 

 

patlamis-misir-yapmak

 

 

Wie Popcorn – How popcorn – Comment popcorn

 

Daha önce paylaştığımız Sivrisineklerden Kurtulmanın En Kolay Yolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir