Pembe Çoraptan Oyuncak Tavşan Yap

 

 

0

 

Çoraptan oyuncak yapmak için birçok çalışma paylaştım. Hepsi de hem cici hem de çok güzel oyuncak çalışmalarıydı. Eski kullanmadığınız ve atmaya kıyamadığınız çoraplarınızı oyuncaklara dönüştürebilir ve şahane oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz. Evde çoraptan oyuncak tavşan yapmak için paylaştığım çalışmada tüm detaylar ve ne yapmanız gerektiği gösteriliyor.

Bu güzel çalışma da çoraptan tavşan oyuncak yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • çorap.
  • makas.
  • iğne iplik.
  • pamuk yada yün.
  • düğme.

Türü malzemeleri temin ederek çoraptan kolay oyuncak tavşan yapabilirsiniz. Evde oyuncak yapmak için birçok çalışmayı sitemizde yer alan oyuncak kategorisine bakarak diğer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Bu yazımın hemen en sonunda da kolay oyuncak yapmak için çeşitli örnek çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri detayları net olan ve hemen hızlıca yapacağınız evde çoraptan tavşan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

pembe-coraptan-oyuncak-tavsan-yap

Evde pembe çoraptan tavşan oyuncak yaparak çocuklarınızı da mutlu edebilirsiniz. Bu çalışmayı neredeyse tek bir çoraptan yapabiliyorsunuz. Tüm parçalarını tavşan şekli ortaya çıkartmada yettiğini söyleyebilirim. İçini pamuk veya yün kullanabilirsiniz. İğne iplik ile oyuncak tavşanı dikebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Evde kolay çoraptan oyuncak yapmak için paylaştığım çalışmalara sitemizde yer alan kendin yap ve oyuncak kategorilerinden ulaşabilirsiniz. Sizde çoraplarınızı atmadan onları çok güzel şirin oyuncaklara dönüştürebiliyorsunuz. Çocuklarınıza sağlıklı oyuncak yapmak için bu tür projelerden yararlanabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/3869550

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Yün Kazaktan Çanta Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir