Pembe Örgü Bebek Patik Modeli Yapmak

 

 

0

 

Evde örgü işleri ile uğraşan bayanlar için bu yazımda pembe örgü bebek patik modeli yapmak isteyenler için resimli güzel bir anlatım paylaştım. Aşama aşama nasıl yaptıklarını açıklamaya çalışmışlar.

Ancak tecrübeli ve sürekli örgü işleri ile uğraşanlar sanırım resimli anlatımdan örneği çıkarıp aynısını yapabilirler. Tam detaylı verilmese de güzel bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Yapımını anlamasanız bile size örnek olacağını düşünüyorum.

Evde pembe örgü patik yapmak için daha önce sanırım resimli anlatım yerine videolu anlatımlar paylaşmıştım. O çalışmaları da örgü işleri ve bebek patikleri bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

 

Bu yazımın da hemen altında benzer çalışmalar karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz. Şimdi sizleri pembe örgü bebek patik modeli yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

pembe-orgu-patik-modeli-yapmak

source : http://postila.ru/galina_beljakova/vyazanie

 

Daha önce paylaştığımız Evde Sarı Örgü Bebek Patik Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir