PEMBE RENK TIRNAK SÜSLEME ÇALIŞMASI

 

 

0

 

Nail sanatı olarak geçen bu güzel çalışmayı sizde evde tırnaklarınıza uygulayabilirsiniz. Pembe renk tırnak süsleme çalışması olarak adlandırdım. Ancak farklı bir adı da olabilir.

Evde kolay bir şekilde sizde tırnaklarınızı boyayabilir ve kıyafetlerinize uyacak harika nail çalışmaları yapabilirsiniz. Daha önce de bu tür çalışmalar görüyordum.

Ancak ilgi uyandırır mı? veya uyandırmaz mı? diye düşünüyordum. Sanırım son zamanlarda birçok güzel kızımız parmaklarına böyle güzle tırnak süslemeleri yapıyor ve yaptırıyor.

Sokakta neredeyse farklı tırnak süsleri yapılmış birçok genç kız görmekteyim. Onları gördüğüm içinde bu güzel çalışmayı bularak sizlere de paylaşayım dedim.

 

 

Benzerlerini daha çok bulup paylaşacağım. Pembe nail süsleme çalışmasıyla ilgili çalışma ise şöyle ;

pembe-renk-tirnak-susleme-calismasi

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI İĞNE OYASI KİRPİK TEKNİĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir