Pembe Yelek Yapılışı Resimli Anlatım

pembe-yelek-modeli-yapimi

Pembe Yelek Yapılışı Resimli Anlatım

Bu yazımızda sizlere internetten derlediğimiz ve harika bir yelek yapılışı anlatımıyla karşınızdayız. Resimli anlatıma bakarak sizde pembe bir yelek örebilirsiniz. Anlatımlı videosunu da eklediğim çalışmaları beğeneceğinizi umuyorum.

Evde kolay bebek yeleği yapmak veya kendinize pembe yelek yapmak istiyorsanız bu güzel örnek anlatıma sahip resimlerle birlikte eğitici videodan yararlanabilirsiniz. Adım adım sizde pembe yelek modeli yapabilir ve keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı yelek yapma çalışmalarını sitemizde farklı anlatımlarla da bulabilirsiniz. Hemen bu yazımın altında da birbirinden güzel bebek yelek modeli yapımı ve yetişkin yelek modeli yapımıyla alakalı çalışmalara ulaşabilirsiniz. Onları da sevecek ve yapmak isteyeceksiniz. Kolay gelsin.

https://www.youtube.com/watch?v=H4Kod9Vq5-g

 

https://www.youtube.com/watch?v=HlTnXc44e2Q

 

https://www.youtube.com/watch?v=crSMxyFDcsk

 

rosa Weste – pink vest – gilet rose – maglia rosa – pink vest – chaleco de color rosa

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Pembe Yelek Yapılışı Resimli Anlatım

  1. pembe yelek yapmayı çok istiyordum. bu yazıda paylaştığınız çalışmayı uygulayacağım. çok teşekkürler bu arada resimlerin üzerindeki facebook sayfasına da abone oldum. çok teşekkürler başarılarınızın devamını dilerim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*