penye-ipten-sepet-yapimi
penye-ipten-sepet-yapimi

PENYE İPİNDEN FISTIKLI SEPET YAPILIŞI

 

Penye ipten fıstık modelli sepet

Penye ipini hemen her yerden temin edip, bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Örgütube kanalınca hazırlanan ve sunulan bu güzel çalışmayı biz çok sevdik. Yapmayı denedik ve gerçekten muhteşem bir sepete sahip olduk. Kendilerine ayrıca teşekkürler.

Sizlerde hemen penye ipi temin edip, bu güzel ve harika görünümlü örgü sepet çalışmasını yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Yapımı zor değil. Kolayca yapıp hemen içerisine lazımlık olarak takılarınızı, koymak istediklerinizi veya sabun koyup süs amaçlı da kullanabilirsiniz.

Yapımı kolay olan çalışma güzel ve tane tane anlatılmış. Kolayca modeli kavrayıp, hemen tığ işi bu güzel çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Takıldığınız bir yer olursa videoya yorum bırakabilirsiniz. Yada bize buradan yorum yazabilirsiniz.

 

 

penye-ipten-sepet-yapimi
penye-ipten-sepet-yapimi

Penye ipi yerine yün ipte kullanabilirsiniz. Ancak penye ipi daha orijinal olacağı için onu öneriyorum. Yaparken sepete alttan başlıyorsunuz. Örgüde yeni olanların da kolayca öğrenip yapacağı güzel bir çalışma diyebilirim.

Penye ipiyle sepet yapımı

Penye ipiyle yapılan güzel çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Uğraşsız çalışmalardı. Onları da altta bulabilir ve inceleyebilirsiniz hanımlar. Gerçekten harika ve güzel örgü sepet çalışmaları yapılıyor.

Araştırdığınızda daha değişik ve modelli sepet örgülerine de ulaşabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı hazırlayanlara teşekkür ediyoruz. Şimdi sizlere kolay gelsin dileklerimizi sunup, bir başka güzel çalışmada görüşmek için izin istiyoruz hanımlar.

kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCE7Xd-6RraZkicsHMtpTwag/videos

 

 

ÖRGÜ BADEM ŞEKERİ ÖRNEĞİ YAPIMI başlıklı yazımızı kesinlikle görmelisin!

SEN KAÇ YILDIZ VERİRDİN ACABA? MERAK EDİYORUZ?
[TOPLAM: 0 ORTALAMA: 0]

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*