PENYE KUMAŞINDAN ÖRME BİLEKLİK

1x1.trans

Penye kumaşıyla bileklik yapımı

Penye kumaşı veya değişik bir adı olan bu tür malzemeyi kullanarak da harika örgü bileklik modelleri yapıldığını söyleyebilirim. Daha önce eski penyeden bileklik yapmak için ip yapımında kullanılan bir çalışma paylaşmıştık. Ama bu direk penye ipi satın alarak yapacağınız güzel bir örgü bileklik modeli çalışmasıdır.

Kolay yapılıyor ve hemen penye ipini kullanarak örmeye başlayabiliyorsunuz. Yapımı adım adım verilen çalışmayı kısa sürede yapabilir ve güzel bileklik modeli ortaya çıkarabilirsiniz. Renk seçimi size ait. Ben ela veya mor renkleri tercih ettim.

Güzel bir örme bileklik modeline sahip oldum. Yaparken kalın tığ kullanabilirsiniz. Bu çalışmayı yaparken çatal da kullanarak yapılan çalışmaları görmüştük. Hatta elle de yapabilirsiniz. Kumaştan örgü bileklik yaparken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar yok.


Kısa sürede hemen yapıp kullanmaya başlayacağınız çok kolay el yapımı takı çalışması olduğunu söyleyebilirim. Yine de takıldığınız yer olursa yazın bana geri dönüş yaparım. Kolay gelsin arkadaşlar.

crochet-tutorial
PENYE KUMAŞINDAN ÖRME BİLEKLİK

source: http://knittiamo.blogspot.com.tr/2013/05/braccialetto-in-fettuccia.html?m=1

3 BOYUTLU ÇİÇEK SÜS KALIBI başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*