Penyeden Örgü Bandana Yapmak

 

 

0

 

Bugünün son saç bandı çalışmasından merhaba, bu yazımda sizlere eski penyeden örgü bandana yapmak isteyenler için harika bir resimli anlatım paylaştım. Daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım. Eski penyelerinizi benim gibi kesip bez yapıyorsanız veya çeşitli geri dönüşüm çalışmalarında kullanıyorsanız, artık onlardan örgü bandana yapıp kullanabileceksiniz.

Bir önceki yazılarımda da saç bandı yapımı ile ilgili güzel çalışmalar paylaşmıştım. Eski tişörtten kolay saç bandı yapmak isteyenler için önceki çalışmalar takı tasarım kategorisinde yer alıyor. Bu yazımda paylaştığım çalışmanın resimli anlatımı sayesinde sizde evinizde eski penyeyi kullanarak çok güzel şık saç bandı modeli yapabileceksiniz.

Kıyafetlerinize uyumlu renklerde ki penyelerinizi makas ile kesip, ip haline getirebilirsiniz. İp varsa ve bir önceki paylaştığım çalışmadaki gibi ipten örgü bileklik de yapabilirsiniz. Şimdi sizleri penyeden örgü bandana yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

penyeden-orgu-bandana-yapmak

Gördüğünüz gibi mor bir tişörtten harika bir saç bandanası yapılmış. Sizde böyle değişik rengarenk tişörtlerinizi kesip örgü saç bandı haline getirebilirsiniz. Evde eski penyeden örgü saç bandanası yaparak elbiselerinize uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Her zaman saçlarınızı daha güzel gösterecek olan saç bandana modelleri yapabilirsiniz. Yapımını anlatan diğer resimli anlatımlar hemen bu yazımın altında karşınıza benzer yazılar şeklinde çıkacak. O çalışmalara da göz atabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://www.weibo.com/mhcydiy?page=9&pre_page=8&end_id=3443882891557542&end_msign=-1

 

Daha önce paylaştığımız İpten Örgü Saç Bandı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir