PENYEYİ DEKOLTELİ ELBİSEYE DÖNÜŞTÜRMEK

 

 

0

 

Penyeyi dekolteli elbiseye dönüştürmek için bulduğum ve beğendiğim güzel bir çalışmayı sizinle de paylaşmak istedim. Hem anlatımlı olması hem de nasıl dekolte yapacağınızı öğretici bir şekilde paylaşmışlar.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde penyeleri dekolteli kıyafetlere dönüştürebilirsiniz. Adım adım sizde eski penyeyi dekolteli kıyafete dönüştürebilirsiniz.

Benzer çalışmaları sitemizde kendin yap ve değerlendirme bölümlerinde bulabilirsiniz. Penyeden dekolteli elbise yapmak için paylaştığım çalışmayı sizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Benzerlerini daha önce videolu bir şekilde paylaşmıştım. Onlara da göz atabilirsiniz. Penyeyi dekolteli kıyafete dönüştürmek için paylaştığım anlatımlı çalışmalar sayesinde çok şık dekolte elbiselere sahip olabilirsiniz. Kıyafet kombin bakımından da sitemizde birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz.

 

 

penyeyi-dekolteli-elbiseye-donusturmek

source

 

Daha önce paylaştığımız SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir