Peri Kostümü Yapılışı


orman-perisi-kostumu-yapilisi-449x415

Peri Kostüm Yapımı

Çocuklara eğlenecekleri ve okulda kostüm partisi olduğunda yapabileceğiniz güzel bir çalışma. Değişik renklerde de yapabilirsiniz. Peri kostümü nasıl yaparım diyenler içni araştırıp bulduğum güzel bir yabancı çalışma arkadaşlar. Hemen öğrenerek yapabileceğiniz güzel bir proje.

Peri kıyafeti yapımı için seçtiğiniz yeşil renk kumaş ve birkaç aparat lazım. Bunları bir araya getirerek toplamda 1/2 saatte kızınıza veya erkek çocuğunuza uygun peri yada cin kostümleri yapabilirsiniz.

Süslemek için ben ponpon malzemesi kullanılması taraftarıyım. Sizler de taç veya değişik aparatlarla kıyafeti daha da güzel ve çekici hale getirebilirsiniz. Hatta bu çalışmaları fazlaca yapıp satarak para dahi kazanabileceğinizi söylemek isterim.


Benzer kostüm kıyafet yapımı çalışmalarını sitemizde örnek olarak paylaştığımı hatırlıyorum. Belki videolu anlatım yada resimli anlatım olarak altta da karşınıza çıkacaklar. Mutlaka bakın derim. Hadi kostum yapmaya.

orman-perisi-kostumu-yapilisi
Peri Kostümü Yapılışı

Süt Kutusundan Kuş Evi Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*