Pet Bardaklarla Işık Topu Yapılışı – Anlatımlı

 

 

0

 

Pet Bardaklarla Işık Topu Yapılışı – Anlatımlı

Muhteşem bir paylaşımla yine karşınızdayım. Bu yazımda paylaşacağım anlatımlı video sayesinde sizde evinizde bu güzel projeyi severek ve eğlenerek yapacaksınız. Malzemeler ise sadece pet bardak ve zımba… ha birde ışıklandırma curcunası…

Pet bardakları bir yuvarlak top olacak şekilde birbirlerine zımbalıyorsunuz. Akabinde pet bardakların ışıklandırma için tam dip kısmının ortasına bir delik açmayı unutmayın. Tüm zımbalama işlemi bittikten sonra ışıklandırma bağlantıları yapılır ve ortaya harika bir ışık topu çıkmakta… Pet bardaktan ışık topu yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı video sonrasında sizde bu projeyi evinizde keyifle yapacak ve sonuca inanın şaşıracaksınız.

 

 

pet-bardaktan-isik-topu-yapimi

source : http://www.goodshomedesign.com/how-to-make-a-sparkle-ball-light/

light ball – boule de lumière – Lichtkugel

 

 

Daha önce paylaştığımız Bahçeye Ahşaptan Hamak Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir