Pet Bardaktan Oyuncak Kurbağa Yapmak

 

 

0

 

Evde çocuklarınız ile okul öncesi veya iş teknik derslerinden verilen ödevler için hazırlayacağınız güzel bir resimli anlatım paylaştım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde çocuklarınızla eğlenerek yapabileceğiniz pet bardaktan oyuncak kurbağa yapmak için resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde pet bardağı yeşile boyadıktan sonra kurbağanın gözlerini ve ayaklarını yaptıktan sonra oyuncak maket çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Daha önce kartondan oyuncak kurbağa yapmak veya kaplumbağa yapmaktı sanırım nasıl yapıldığını paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise sadece karton yerine pet bardak kullanılmış. Sizde aynısını çocuğunuzla birlikte yapabilirsiniz. Böylece çocuğunuzun el becerilerini de gelişmesine yardımcı olmuş olursunuz. Şimdi sizi evde plastik bardaktan kurbağa yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

pet-bardaktan-oyuncak-kurbaga-yapmak

source : http://stylowi.pl/41757400

Daha önce paylaştığımız Evde Çoraptan Oyuncak Tavşan Yap başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir