Pet Bardaktan Oyuncak Kurbağa Yapmak

pet-bardaktan-oyuncak-kurbaga-yapmak-593x415

Evde çocuklarınız ile okul öncesi veya iş teknik derslerinden verilen ödevler için hazırlayacağınız güzel bir resimli anlatım paylaştım. Bu yazımda paylaştığım kendin yap projesinde çocuklarınızla eğlenerek yapabileceğiniz pet bardaktan oyuncak kurbağa yapmak için resimli anlatım paylaştım.

Adımları takip ederek sizde pet bardağı yeşile boyadıktan sonra kurbağanın gözlerini ve ayaklarını yaptıktan sonra oyuncak maket çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Daha önce kartondan oyuncak kurbağa yapmak veya kaplumbağa yapmaktı sanırım nasıl yapıldığını paylaşmıştım.

Bu yazımda paylaştığım çalışmada ise sadece karton yerine pet bardak kullanılmış. Sizde aynısını çocuğunuzla birlikte yapabilirsiniz. Böylece çocuğunuzun el becerilerini de gelişmesine yardımcı olmuş olursunuz. Şimdi sizi evde plastik bardaktan kurbağa yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

pet-bardaktan-oyuncak-kurbaga-yapmak

source : http://stylowi.pl/41757400

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*