Pet Şişeden Baykuş Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

 

 

0

 

Pet Şişeden Baykuş Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım

Bu günkü maket çalışmamız pet şişeden baykuş yapılışı… Kolay ve pratik bir şekilde eski atık pet şişelerden kolaylıkla baykuş yapabileceksiniz. İster çocuklarınıza oyuncak olarak yapın, isterseniz de evinize güzel bir dekor obje olarak kullanın.

Kola şişesinden baykuş oyuncak yapmak için de bu güzel çalışmadan esinlenebilirsiniz. Minyatür baykuş maketi yapmak için bu güzel çalışmayı değerlendirebilir ve keyifle kısa sürede yapabilirsiniz. Çocuklara oyuncak olarak da plastik şişeden baykuş figürü yapmada kullanabilirsiniz.

Daha önce benzer oyuncak yapımı veya maket yapımı çalışmalarını paylaştığımı hatırlıyorum. Onlarda da yine hayvan figürleri yapılıyordu. Sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz. Kolay gelsin.

pet-siseden-baykus-nasil-yapilir

 

 

pet-siseden-baykus-nasil-yapilir2

pet-siseden-baykus-nasil-yapilir3

PET-Flaschen-Eule – PET bottle owl – bouteille PET hibou – PET bottiglia gufo – PET-flaske ugle – PET botella búho

 

 

Daha önce paylaştığımız Fiyonklu Atkı Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir