Pet Şişeden Bebek Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Pet Şişeden Bebek Yapılışı Resimli Anlatım

Pet şişeleri kullanarak birçok şey yapıldığını gördük. Bu yazımızda yine sizlere pet şişe kullanarak nasıl güzel bebekler yapabileceğinizi göstereceğiz. Paylaşımlarımıza yorumlarınızı eksik etmezseniz seviniriz.

Plastik şişeden bebek yapmak için paylaştığım aşamalı çalışma sayesinde sizde çocuklarınıza çok güzel oyuncaklar yapabileceksiniz. Plastik şişeden oyuncak bebek yaparak süs amaçlı da evinizde kullanabilirsiniz.

Evde kolay yapılan oyuncak bebek çalışmalarından birisi olan bu güzel çalışmada da malzemeleri kendinize göre derleyebilir ve hemen bu güzel çalışmayı yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm detaylar resimli anlatımda verilmiş. Kısa sürede yapabilir ve hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

pet-siseden-bebek-yapilisi

pet-siseden-bebek-yapilisi2

pet-siseden-bebek-yapilisi3

 

 

pet-siseden-bebek-yapilisi4

pet-siseden-bebek-yapilisi5

pet-siseden-bebek-yapilisi6

pet-siseden-bebek-yapilisi7

Plastikflasche Baby – plastic bottle baby – bébé bouteille en plastique – biberon di plastica – plastflaske barn – biberón de plástico

 

 

Daha önce paylaştığımız Plastik Şişeden Penguen Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir