Pet Şişeden Çiçeklik Yapımı


pet-siseden-ciceklik-yapimi-630x415

Pet Şişeden Çiçeklik Yapımı

Pet şişesi kullanarak eğlenceli çiçeklikler veya saksılar yapabilirsiniz. Çok kolay malzemeler ile sizde evinizin bahçesini veya balkonunu şenlendirin. Evde pet şişeleri değerlendirerek onlardan harika çiçek saksıları yapabilirsiniz.

Plastik şişeden saksı yapmak gibi değişik fikirleri çokça bulacağınız sitemizde ki diğer çalışmalar da hoşunuza gidecektir. Sizde evinizde plastik şişe değerlendirme ve bunun üzerine çalışmalar arıyorsanız, hemen bu yazımızın altına da bakabilirsiniz.


Orada da benzer yazılar bölümünde karşınıza birçok plastik şişe değerlendirme örnekleri çıkacak. Hepsi çok güzel ve kolay yapılan özelliklerdedir. Sıkılmadan bunalmadan hepsini yapabilir ve keyif alarak tamamlayabilirsiniz. Bilmeyenlere de öğrendiklerinizi aktarabilirsiniz. Kolay gelsin.

pet-siseden-ciceklik-yapimi

Plastik Şişelerden Saksı Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*