Pet Şişeden Çiçeklik Yapımı

 

 

0

 

Pet Şişeden Çiçeklik Yapımı

Pet şişesi kullanarak eğlenceli çiçeklikler veya saksılar yapabilirsiniz. Çok kolay malzemeler ile sizde evinizin bahçesini veya balkonunu şenlendirin. Evde pet şişeleri değerlendirerek onlardan harika çiçek saksıları yapabilirsiniz.

Plastik şişeden saksı yapmak gibi değişik fikirleri çokça bulacağınız sitemizde ki diğer çalışmalar da hoşunuza gidecektir. Sizde evinizde plastik şişe değerlendirme ve bunun üzerine çalışmalar arıyorsanız, hemen bu yazımızın altına da bakabilirsiniz.

Orada da benzer yazılar bölümünde karşınıza birçok plastik şişe değerlendirme örnekleri çıkacak. Hepsi çok güzel ve kolay yapılan özelliklerdedir. Sıkılmadan bunalmadan hepsini yapabilir ve keyif alarak tamamlayabilirsiniz. Bilmeyenlere de öğrendiklerinizi aktarabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

pet-siseden-ciceklik-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Plastik Şişelerden Saksı Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir