Pet Şişeden Kolay Sepet Yapımı

1x1.trans

Pet Şişeden Sepet Yap

Evde pet şişeden kolay sepet yapılışı ile ilgili sizlere önceki paylaşımlarımda da çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda da yine sizlere pet şişeden kolay sepet yapımı ile ilgili anlatımlı video paylaşacağım.

Evinizde sıkıldığınızda dahi böyle güzel projeler yaparak keyfinizi yerine getirebilirsiniz hanımlar. Geri dönüşüm çalışması veya TV izliyorsanız? derya baykal pet şişeden sepet yapımıyla ilgili bir programı vardı.

İzlediyseniz belki bilirsiniz, işte onu andıran güzel bir çalışma. Hemen öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Yapılışı zor değil. Plastik şişeyi keserken biraz dikkat etmek gerekiyor. Çocukların yanında yapıyorsanız da yine dikkat.

evde-pet-siseden-kolay-sepet-yapilisi
evde-pet-siseden-kolay-sepet-yapilisi


 

Pet şişeyle nasıl sepet yapılır? diyenler için derlediğimiz bu güzel çalışmayı bir boşlukta bizde yapmayı denedik. Zorlanmadan yapılabileceğini gördük. Kimisi pet şişeye delikler açıp örgüyle de süslüyor. Sizde yapabilirsiniz.

Ben yapamam diyen hanımların dahi kolayca yapabileceği güzel bir etkinlik olduğunu düşünüyorum. Hemen yapmaya başlayın gerisi gelir hanımlar.

Zor tarafı yok. Yine de yardıma ihtiyacınız olursa yorum yazın. Adım adım da nasıl yapacağınız hakkında fikirler paylaşırız. Sitemizde plastik şişe değerlendirme üzerine çok sayıda çalışma yer alıyor. Onları da mutlaka incelemelisiniz.

Yine böyle güzel çalışmaları pinterest sitesinden de bulabilir ve inceleyerek öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz hanımlar. Gerçekten Dünyanın bir başka ucunda bir başka bayan arkadaşımız değişik pet şişe icatları yapabiliyor. İncelemek araştırmak lazım. Kolay gelsin.

Evde Pet Şişeden Sepet Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*