Pet Şişeden Kuş Yemleme Yapımı

 

 

3

 

Bu yazımda sizlere çok güzel kuş yemleme evi yapmak isteyenler için örnek çalışmalar paylaştım. Pet şişeden kuş yemleme evi yapmak çok kolay. Değişik şişelerden de kuşlara yem evi yapabilirsiniz. Doğadaki dostlarımızı unutmamız lazım.

Nasıl bizi unutmayan bir Rab’bimiz var. Onları da hatırlamalıyız. Yiyeceklerimizi paylaşmalı ve onlara da hayatımızda küçük önemli bir yer ayırmalıyız. Özellikle kış aylarında doğadaki dostlar yemek bulamazlar. Yada yiyecek bulmakta zorlanabilirler.

Bizde bu yaptığımız çalışma ile onlara hem yardımcı olmuş oluyoruz. Hemde paylaşımcı tarafımızı göstermiş oluyoruz. Şimdi sizlere pet şişeden kuş yemleme evi yapmak için resimli örnekler paylaştım. Onlara göz atarak sizde evde pet şişeden kuş yemleme evi yapabilirsiniz.

 

 

Plastik şişeden kuş evi yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmalar örnek ama yinede nasıl yapıldığını az çok anlayabilirsiniz. Buyurun plastik şişeden kuş yemleme örneklerine ;

alimentation des oiseaux – Vogelfütterung – bird feeding – avis pascens – l’alimentazione degli uccelli – alimentación de aves

Gördüğünüz gibi plastik her türlü kap, kutu, şişeden yapılan kuş yemleme yuvaları ile doğadaki dostlarımıza yem vermiş oluyoruz. Bizden korktukları için yaklaşmazlar. Ancak yaptığımız bu kuş yemleme evlerine güvenerek hemen yemlenmek için geleceklerdir. Çocuklarınızla bu güzel çalışmaları yapabilir ve onlara da doğayı sevdirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Plastik Şişeden Kuş Yuvası Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

3 Yanıt

  1. Nur dedi ki:

    kedilere köpeklere su koyulması gerektiği kadar bu da önemli bir konu tebrikler

  1. 9 Kasım 2016

    […] yazımda sizlere kağıttan kuş yapmak isteyenler için çeşitli anlatımlar ve örnek kağıttan kuş resimleri paylaştım. Sizde […]

  2. 15 Aralık 2016

    […] yazımda sizlere kağıttan kuş yapmak isteyenler için çeşitli anlatımlar ve örnek kağıttan kuş resimleri paylaştım. Sizde […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir