Pet Şişeden Kuş Yemleme Yapımı


pet-siseden-kus-yemleme-yapimi2

Bu yazımda sizlere çok güzel kuş yemleme evi yapmak isteyenler için örnek çalışmalar paylaştım. Pet şişeden kuş yemleme evi yapmak çok kolay. Değişik şişelerden de kuşlara yem evi yapabilirsiniz. Doğadaki dostlarımızı unutmamız lazım.

Nasıl bizi unutmayan bir Rab’bimiz var. Onları da hatırlamalıyız. Yiyeceklerimizi paylaşmalı ve onlara da hayatımızda küçük önemli bir yer ayırmalıyız. Özellikle kış aylarında doğadaki dostlar yemek bulamazlar. Yada yiyecek bulmakta zorlanabilirler.

Bizde bu yaptığımız çalışma ile onlara hem yardımcı olmuş oluyoruz. Hemde paylaşımcı tarafımızı göstermiş oluyoruz. Şimdi sizlere pet şişeden kuş yemleme evi yapmak için resimli örnekler paylaştım. Onlara göz atarak sizde evde pet şişeden kuş yemleme evi yapabilirsiniz.


Plastik şişeden kuş evi yapmak için daha önce de çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım çalışmalar örnek ama yinede nasıl yapıldığını az çok anlayabilirsiniz. Buyurun plastik şişeden kuş yemleme örneklerine ;

alimentation des oiseaux – Vogelfütterung – bird feeding – avis pascens – l’alimentazione degli uccelli – alimentación de aves

Gördüğünüz gibi plastik her türlü kap, kutu, şişeden yapılan kuş yemleme yuvaları ile doğadaki dostlarımıza yem vermiş oluyoruz. Bizden korktukları için yaklaşmazlar. Ancak yaptığımız bu kuş yemleme evlerine güvenerek hemen yemlenmek için geleceklerdir. Çocuklarınızla bu güzel çalışmaları yapabilir ve onlara da doğayı sevdirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Plastik Şişeden Kuş Yuvası Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Pet Şişeden Kuş Yemleme Yapımı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*