Pet Şişeden Penguen Yapılışı


pet-siseden-penguen-yapilisi11-640x415

Pet Şişeden Penguen Yapılışı

Bu güzel çalışmayı yaparak, ister çocuklarınıza oyuncak yapabilirsiniz. Dilerseniz de evinize dekor eşya veya süs olarak da kullanabilirsiniz. Plastik şişeden penguen oyuncak yapabilirsiniz. Çocukları sevindirmek için oyuncak yapımının yanı sıra evde süs amaçlı da kullanabilirsiniz.

Yine kuş yuvası olarak balkonunuza veya bahçenize de bu güzel çalışmayı yapabilir yada yaptırabilirsiniz. Kola şişesinin alt kısmını kestikten sonra boyayla onu penguen figürüne dönüştürme işlemi yapacaksınız.


Kolayca yapacağınız çalışmayı süs objesi olarak kullanabilirsiniz. Yada saksı yada dekoratif süs olarak balkon yada bahçenizde de kullanabilirsiniz. Hatta çocuklara oyuncak olarak da yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

PET-Flasche Pinguin – PET bottle penguin – bouteille PET pingouin – PET bottiglia pinguino – PET-flaske pingvin – PET botella pingüino

Tenekeden Kelebek Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*