Pet Şişeden Penguen Yapılışı

 

 

0

 

Pet Şişeden Penguen Yapılışı

Bu güzel çalışmayı yaparak, ister çocuklarınıza oyuncak yapabilirsiniz. Dilerseniz de evinize dekor eşya veya süs olarak da kullanabilirsiniz. Plastik şişeden penguen oyuncak yapabilirsiniz. Çocukları sevindirmek için oyuncak yapımının yanı sıra evde süs amaçlı da kullanabilirsiniz.

Yine kuş yuvası olarak balkonunuza veya bahçenize de bu güzel çalışmayı yapabilir yada yaptırabilirsiniz. Kola şişesinin alt kısmını kestikten sonra boyayla onu penguen figürüne dönüştürme işlemi yapacaksınız.

 

 

Kolayca yapacağınız çalışmayı süs objesi olarak kullanabilirsiniz. Yada saksı yada dekoratif süs olarak balkon yada bahçenizde de kullanabilirsiniz. Hatta çocuklara oyuncak olarak da yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

PET-Flasche Pinguin – PET bottle penguin – bouteille PET pingouin – PET bottiglia pinguino – PET-flaske pingvin – PET botella pingüino

 

 

Daha önce paylaştığımız Tenekeden Kelebek Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir