Pet Şişeden Saksı Yapılışı Resimli Anlatım


pet-siseden-saksi-yapilisi-737x415

Pet Şişeden Saksı Yapılışı Resimli Anlatım

Evinizdeki atık pet şişeleri değerlendirerek onlardan güzel saksılar veya çiçeklikler elde edebilirsiniz. Bu paylaşımımız da da yine sizlere pet şişe kullanarak nasıl saksı yapabileceğinizi göstereceğiz. Plastik şişe değerlendirme çalışmaları arasında bu tür güzel projeler hep dikkatimi çekmiştir.

Pet şişeden oyuncak yapmak veya çiçek saksısı yapmak gibi değişik fikirler hemen bu içeriğin altından da karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Pet şişeden saksı yapmak için bu güzel çalışmanın detaylı anlatımından yararlanabilir ve kısa sürede sizde aynısını yapabilirsiniz. Bu sayede balkonunuzda güzel bir çiçek saksısına da sahip olmuş olursunuz. Yada bahçenizde bu güzel dekoratif süs çiçek saksısını kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.


pet-siseden-saksi-yapilisi

Pet Şişeden Oyuncak Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*