Pet Şişeden Saksı Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Pet Şişeden Saksı Yapılışı Resimli Anlatım

Evinizdeki atık pet şişeleri değerlendirerek onlardan güzel saksılar veya çiçeklikler elde edebilirsiniz. Bu paylaşımımız da da yine sizlere pet şişe kullanarak nasıl saksı yapabileceğinizi göstereceğiz. Plastik şişe değerlendirme çalışmaları arasında bu tür güzel projeler hep dikkatimi çekmiştir.

Pet şişeden oyuncak yapmak veya çiçek saksısı yapmak gibi değişik fikirler hemen bu içeriğin altından da karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Pet şişeden saksı yapmak için bu güzel çalışmanın detaylı anlatımından yararlanabilir ve kısa sürede sizde aynısını yapabilirsiniz. Bu sayede balkonunuzda güzel bir çiçek saksısına da sahip olmuş olursunuz. Yada bahçenizde bu güzel dekoratif süs çiçek saksısını kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

pet-siseden-saksi-yapilisi

 

 

Daha önce paylaştığımız Pet Şişeden Oyuncak Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir