PET ŞİŞEYLE ÇORAPTAN BALONCUK ALETİ YAPMAK

 

 

0

 

Pet şişeyle çoraptan baloncuk aleti yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Anlatımlı kendin yap çalışmasında ne yapmanız gerektiği adım adım verilmiş. Kısa sürede nasıl yapıldığını resimli anlatımdan yararlanarak öğrenebilirsiniz.

Aynısını yapıp hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz. Özellikle çocuklarınız bu güzel çalışmaya bayılacaklar. Onları mutlu edebilir ve sevindirebilirsiniz. Evde baloncuk tabancası hazırlamak için pet şişe kullanmanız yeterli olacaktır.

 

 

Anlatımlı köpük baloncuk tabancası yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı çorap yardımı ile kısa sürede bitirebiliyorsunuz. Aynısını yapabilir ve hemen çocuklarınızla kullanmaya da başlayabilirsiniz. Benzer paylaşımlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkabilir. Onları da inceleyin. Kolay gelsin.

source : pinterest

pet-siseyle-coraptan-baloncuk-aleti-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız KOLAY TAŞ BOYAMA ÇALIŞMASI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir