PİNPON TOPUNDAN SARKAÇ SÜS YAPMAK


evde-pinpon-topundan-sarkac-sus-yapmak-580x415

Pinpon topundan sarkaç süs yapmak için sanırım ilk kez bir çalışmanın resimli anlatımını paylaşıyorum. Daha önce pinpon topundan yapılan çalışmalarla ilgimi bir çalışma paylaştığımı pek hatırlayamadım.

Ancak paylaşım varsa hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde doğum günü, sürpriz parti veya çeşitli süslemeli etkinliklerde bu güzel sarkaç süs çalışmasını yapmayı deneyebilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay ve eğlenceli olan bu çalışma sayesinde oluşturduğunuz etkinliğe gelenler süslemelere bayılacaklar. Bu tür süs çalışmalarını sitemizde yer alan kategorilerden bulabilirsiniz.


Kendin yap kategorisinde özellikle bulacağınız sarkaç süs çalışmalarını beğeneceğinizi umuyorum. Şimdi sizleri evde pinpon topundan sarkaç süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-pinpon-topundan-sarkac-sus-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7410.html

VİDEO ANLATIMLI ÇARPI ÖRGÜ MODELİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*