PİNPON TOPUNDAN SARKAÇ SÜS YAPMAK

 

 

0

 

Pinpon topundan sarkaç süs yapmak için sanırım ilk kez bir çalışmanın resimli anlatımını paylaşıyorum. Daha önce pinpon topundan yapılan çalışmalarla ilgimi bir çalışma paylaştığımı pek hatırlayamadım.

Ancak paylaşım varsa hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde sizde doğum günü, sürpriz parti veya çeşitli süslemeli etkinliklerde bu güzel sarkaç süs çalışmasını yapmayı deneyebilirsiniz.

Yapımı oldukça kolay ve eğlenceli olan bu çalışma sayesinde oluşturduğunuz etkinliğe gelenler süslemelere bayılacaklar. Bu tür süs çalışmalarını sitemizde yer alan kategorilerden bulabilirsiniz.

 

 

Kendin yap kategorisinde özellikle bulacağınız sarkaç süs çalışmalarını beğeneceğinizi umuyorum. Şimdi sizleri evde pinpon topundan sarkaç süs yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

evde-pinpon-topundan-sarkac-sus-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7410.html

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI ÇARPI ÖRGÜ MODELİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir