Pipet ve Pet Bardaktan Abajur Yapımı


pet-siseden-abajur-yapimi21-500x415

Pipet ve Pet Bardaktan Abajur Yapımı

Pipet ve pet bardak kullanarak güzel şık bir abajur yapmak ister misiniz? cevabınız evet ise, altta yer alan çalışmaya bir göz gezdirmenizi öneririm. Pipetle pet bardaktan lamba yaparak evinizi rengarenk olan bu güzel çalışma ile güzelleştirebilirsiniz.

Evde yapılan kolay avize modeli veya basit eşyalardan lamba yapımı fikirlerini daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Hatta çok ilginç avize modellerinin yapımını da paylaştığımı hatırlıyorum. Zaten farklı fikirler ve değişik benzer çalışmalar bu içeriğin hemen altından karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Pipetten avize yapılır mı? demeyin. Çünkü yapılıyor. Yine pet bardaktan lamba yapmak veya avize yapmak gibi güzel çalışmalara sitemizden fazla fazla ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

pet-siseden-abajur-yapimi1


pet-siseden-abajur-yapimi21

pet-siseden-abajur-yapimi31

Taşlardan Kaktüs Süsü Yapımı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*