Pipet ve Pet Bardaktan Abajur Yapımı

 

 

0

 

Pipet ve Pet Bardaktan Abajur Yapımı

Pipet ve pet bardak kullanarak güzel şık bir abajur yapmak ister misiniz? cevabınız evet ise, altta yer alan çalışmaya bir göz gezdirmenizi öneririm. Pipetle pet bardaktan lamba yaparak evinizi rengarenk olan bu güzel çalışma ile güzelleştirebilirsiniz.

Evde yapılan kolay avize modeli veya basit eşyalardan lamba yapımı fikirlerini daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Hatta çok ilginç avize modellerinin yapımını da paylaştığımı hatırlıyorum. Zaten farklı fikirler ve değişik benzer çalışmalar bu içeriğin hemen altından karşınıza çıkacaktır.

Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Pipetten avize yapılır mı? demeyin. Çünkü yapılıyor. Yine pet bardaktan lamba yapmak veya avize yapmak gibi güzel çalışmalara sitemizden fazla fazla ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

pet-siseden-abajur-yapimi

pet-siseden-abajur-yapimi2

pet-siseden-abajur-yapimi3

 

 

Daha önce paylaştığımız Taşlardan Kaktüs Süsü Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir