PİPETTEN IŞIKLI SÜS NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Pipetten ışıklı süs yapmak için güzel bir çalışma buldum. Pipet veya kamış da diyebiliriz. Kamıştan ışıklı süs yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel çalışmayı evinizde zorlanmadan yapabilirsiniz.

Daha önce kamıştan sarkaç süs yapmak için benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Pipetten ışıklı süs nasıl yapılır diyenleriniz olacaktır. İnanın bende ilk gördüğümde şaşırdım ve gözlerime inanamadım.

Kıvırma ve katlama tekniği ile birbirine yapıştırılarak yapılan güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Pipetten ışıklı süs yapmak için resimli anlatımdaki direktifleri yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

Benzer çalışmalar ise hemen altta karşınıza çıkacak. Mutlaka onlara da göz atmanızı öneriyorum. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

pipetten-isikli-sus-nasil-yapilir

source

 

Daha önce paylaştığımız DENİZ KABUĞUNDAN MUMLUK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir