Pipetten Örme Sepet Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Pipetten Örme Sepet Yap

Pipet kullanarak kolay bir şekilde örme sepet yapabilirsiniz. Yapmanız gereken pipetler ve aşağıdaki resimli anlatım… Daha önce de pipetten örgü sepet yapımıyla alakalı benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta onlar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaktır.

Bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve sizde yaparken keyif alabilirsiniz. Pipetten minyatür sepet yaparak süs olarak da kullanabilirsiniz. Yine pipet sepet örneği yapıp evinizde süs yerine lazımlık, takı kutusu şeklinde de kullanmayı düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

pipetten-orme-sepet-yapimi

Stricken Korb aus Stroh – knitting basket from straw – tricoter panier de paille – strikning kurv fra halm – cesta de tricô de palha – maglia cesto di paglia

 

Daha önce paylaştığımız Boncuktan Örme Bileklik Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir