Pipetten Örme Sepet Yapımı Resimli Anlatım

1x1.trans

Pipetten Örme Sepet Yap

Pipet kullanarak kolay bir şekilde örme sepet yapabilirsiniz. Yapmanız gereken pipetler ve aşağıdaki resimli anlatım… Daha önce de pipetten örgü sepet yapımıyla alakalı benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta onlar da hemen bu yazımızın altından karşınıza çıkacaktır.

Bu güzel ve kolay yapılan çalışmayı kısa sürede yapabilir ve sizde yaparken keyif alabilirsiniz. Pipetten minyatür sepet yaparak süs olarak da kullanabilirsiniz. Yine pipet sepet örneği yapıp evinizde süs yerine lazımlık, takı kutusu şeklinde de kullanmayı düşünebilirsiniz. Kolay gelsin.


pipetten-orme-sepet-yapimi

Stricken Korb aus Stroh – knitting basket from straw – tricoter panier de paille – strikning kurv fra halm – cesta de tricô de palha – maglia cesto di paglia

Boncuktan Örme Bileklik Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*