Pirinç Örgü Tekniği Nasıl Yapılır?

 

Pirinç Örgü Tekniği Nasıl Yapılır?

Bayanlar bu günkü yazımızda sizlere pirinç örgü tekniği nasıl yapılır? pirinç örgü teknikleri nelerdir? pirinç örgü tekniğinin ayrıntılı anlatımını sunan videolar paylaşacağız.

Alta yer alan anlatımlı pirinç örgü modeli yapımıyla alakalı videolar çok işinize yarayacak. Hemen öncesindeki örnek resimlerdeki gibi sizde evde bu güzel tekniği kullanarak veya öğrenerek çok güzel örgü pirinç örnekleri yapabilirsiniz. Pirinç örgü yöntemini öğrenerek sizde evde yapmanın yanı sıra bilmeyenlere de öğretebilirsiniz.

 

 

Anlatımlı pirinç örgü örneklerini sitemizde daha önce de paylaştığımızı hemen altta benzer yazılar bölümünde rastladığınızda anlayacaksınız. Şimdi sizleri pirinç örgü tekniği öncesi örnek resim ve videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

Messing mesh – brass mesh – maille en laiton – maglia di ottone – malla de latón

Daha önce paylaştığımız İşkembe Örgü Örneği Nasıl Yapılır? başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:1    Ortalama:2/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*