Pirinç Örgü Tekniği Nasıl Yapılır?

1x1.trans

Pirinç Örgü Tekniği Nasıl Yapılır?

Bayanlar bu günkü yazımızda sizlere pirinç örgü tekniği nasıl yapılır? pirinç örgü teknikleri nelerdir? pirinç örgü tekniğinin ayrıntılı anlatımını sunan videolar paylaşacağız.

Alta yer alan anlatımlı pirinç örgü modeli yapımıyla alakalı videolar çok işinize yarayacak. Hemen öncesindeki örnek resimlerdeki gibi sizde evde bu güzel tekniği kullanarak veya öğrenerek çok güzel örgü pirinç örnekleri yapabilirsiniz. Pirinç örgü yöntemini öğrenerek sizde evde yapmanın yanı sıra bilmeyenlere de öğretebilirsiniz.

Anlatımlı pirinç örgü örneklerini sitemizde daha önce de paylaştığımızı hemen altta benzer yazılar bölümünde rastladığınızda anlayacaksınız. Şimdi sizleri pirinç örgü tekniği öncesi örnek resim ve videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


 

 

Messing mesh – brass mesh – maille en laiton – maglia di ottone – malla de latón

İşkembe Örgü Örneği Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*