Pişti Kağıtlarından Takvim Yapmak

 

 

0

 

Her ne kadar pişti kağıtlarından takvim yapmak diye adlandırsam da, sanırım özel günler takvimi de olarak yapılmış ve düşünülmüş bir çalışma olabilir. Bu yazımda sizlere kumar kağıtlarından takvim yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde pişti veya kumar kağıtları ile oyunlar oynanmasına karşıysanız, bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde bu güzel ve farklı çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Evde kumar kağıdından yapılan çalışmalara örnek olarak bu çalışma da farklı bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Genelde evde pişti oynanan kağıtlarla birde üst üste koyularak yıkılınca hayal kırıklığı yaşanılan yapılar da inşa edilmektedir.

 

 

Şimdi sizleri farklı ve işe yarar mı bilmiyorum, pişti kağıtlarından takvim yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

pisti-kagitlarindan-takvim-yapmak

source : https://tr.pinterest.com/pin/317503842456641593/

 

 

Daha önce paylaştığımız Videolu Kalın İple Tığ İşi Bebek Patiği Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir