PLASTİK BARDAKTAN MİNYATÜR SEPET YAPMAK

 

 

0

 

Plastik bardaktan minyatür sepet yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını süs amaçlı kullanmak için öğrenip yapabilirsiniz. Yapımı zor olmayan bu güzel ve kolay yapılan el beceri çalışmasını yapıp evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz.

Sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. Evinizde minyatür süs çalışmaları yapıyorsanız, kesinlikle bu güzel çalışmayı da yapmayı öğrenmelisiniz. Altta yapımı anlatılan çalışma da takıldığınız bir bölüm olursa yorum yazmayı unutmayın. Benzer çalışmaları daha önce de plastik kategorisinde paylaşmıştık.

Onlarda hoşunuza gidebilir. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede mükemmel plastik bardak süs çalışmaları ortaya çıkarabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

plastik-bardaktan-minyatur-sepet-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız RENKLİ KAĞITTAN DONDURMA KÜLAHLI SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir