PLASTİK DETERJAN KUTULARINDAN YAPILAN ÇALIŞMALAR

 

 

0

 

Evinizde mutlaka plastikten deterjan kutuları vardır. Onları bittiğinde atanlardansanız? artık atmayın. Onları dönüştüreceğiz. Onları çok güzel eşyalara ve işe yarar malzemelere dönüştüreceğiz.

Bu yazımda sizlere plastik deterjan kutularından yapılan çalışmaları paylaştım. Daha önce de plastikten çanta yapmak, deterjan kutusundan lazımlık yapmak gibi birçok çalışmanın resimli anlatımını paylaşmıştım.

Hatta benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Plastik deterjan kutusundan sepet yapmak, çanta yapmak veya kitaplık yapmak gibi çılgınca fikirleri görünce şaşıracaksınız.

Çünkü ben ilk gördüğümde şaşırdım. Şimdi sizleri çalışmanın örnek resimleri ile baş başa bırakacağım. Belki işinize yarayan bir fikir görebilir ve aynısını yapmak isteyebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

plastik-deterjan-kutularindan-yapilan-calismalar

source

 

Daha önce paylaştığımız AHŞAP ODUN KÜTÜKTEN MUMLUK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir